FAALİYET ALANLARI


Mekanik Tesisat Proje & Uygulama

Mekanik tesisat,  inşaat işlerinde yaşam standartlarını ve konforu arttırmaya yönelik yapılan ve yapının iç sistemini oluşturan bileşenlerin bütünüdür.


daha fazlası için tıklayın


Klima,Soğutma ve Havalandirma Sistemleri

Genel hatlarıyla soğutma sistemi, merkezi bir soğutucudan alınan soğutma enerjisinin çoklu iç üniteler (klima iç ünitesi, fan-coil) veya hava kanalları ile tüm bölümlere iletilmesi, seçilen sistem donanımının ve malzemelerinin temini ve sistemin kurulumunun yapılmasıdır. 


daha fazlası için tıklayın


Isıtma Soğutma

Isıtma Soğutma Sistemleri, gelişen teknolojiyle birlikte  günümüzde artık evlerde kullanılan en önemli enerji sistemlerinden biridir.


daha fazlası için tıklayın


Isıtma Tesisatı

Günümüzde soğuk kış aylarında ısınma insanlar için temel bir problem ve gereklilik teşkil eder.


daha fazlası için tıklayın


Yangın Tesisatı

Yangın öngörülemeyen fakat tedbir alınabilen bir felakettir. Neşe Teknik, Yangın tesisatı kurulumunda ulusal ve uluslararası standartlara uygun yangın sistemlerinin kurulumu, güncel yangın yönetmeliğine uygun yangın tesisatlarının yapılması, seçilen sistem donanım ve malzemelerinin temini ve sistemin kurulumunu sağlar.

daha fazlası için tıklayın


Sıhhi Tesisat

En kısa tanımıyla, bir kuyudan ya da kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak ulaştırılıp pis suyun boşaltılması ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için gereken boru hatlarına sıhhi tesisat adı verilir.

daha fazlası için tıklayın


Otomasyon Sistemleri

Dünya üzerinde açık bir pazar haline dönüşen, amansız bir rekabet ortamı oluşan endüstriyel sektörde, bilimsel araştırmalarda ve yönetim alanında varlık gösterebilmek, kâr pastasından büyük pay alabilmek için; düşük maliyetli, yüksek standartlı ve seri üretim yapmak şarttır. 


daha fazlası için tıklayın


Doğalgaz Proje ve Uygulama

Günümüzde en çok kullanılan ısınma çeşitlerinden biri olan Doğalgaz, çevreci özelliği ile bilinen bir gazdır. Şubat 2017 itibariyle Türkiye’nin 70’e yakın ilinde Doğalgaz kullanılmaktadır.

daha fazlası için tıklayın


Fabrika Proses ve Üretim Şartlandırma Sistemleri

Fabrika ve üretim merkezlerinin ihtiyaçları doğrultusunda yapılması gereken tüm ekipman ve sistem malzemelerinin tedariği ve teknik kurulumunun sağlanması işlemidir.


daha fazlası için tıklayın


Soğuk Oda Sistemleri

Soğuk depo, gıda maddelerinin normal şartlardaki saklanabilir sürelerinden daha uzun süre saklanabilmesi için, mümkün olduğunca sıcaklık ve nem oranlarının kontrol edildiği, dış ortamdan ısı ve nem transferine karşı yalıtılmış alanlar olarak tanımlanabilir.


daha fazlası için tıklayınTemiz Oda (Clean Room) Uygulamaları

Temiz oda, üretim ve/veya araştırma amacıyla kurulan, havadaki toz ve diğer parçacıklardan mümkün olduğunca arındırılmış sıcaklık ve nem kontrollü çalışma ortamıdır.


daha fazlası için tıklayın


Soğuk Oda Sistemleri
Pompa & Hidrofor
Hijyenik Klima Sistemleri
Temiz Oda (Clean Room) Uygulamaları
lsı Merkezi Proje ve Uygulama
Mekanik Tesisat Servis ve Bakım Uygulamaları
Yerden Isıtma Uygulamaları
Güneş Enerji Sistemleri
Havuz Filtrasyon ve Nem Alma Sistemleri